| Model | 0601077700 |
| Displej | LED |
| Distribuce | CZ |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Stupeň krytí | IP 65 |
| Funkce svítilny | Ano |
| Kontinuita | Ano |
| Napájení | 2× baterie 1,5 V LR03 (AAA) |
| Napětí AC | 1000 V |
| Stejnosměrné napětí | 1000 V |
Krytí IP65, invertní displej a 4× indikace napětí: LED a LCD, zvuk a vibrace
Odolný: Díky krytí IP65, stabilnímu připojení kabelu k přístroji a odolnosti proti nárazu
Připraven na staveniště: Vestavěná bezkontaktní zkoušečka napětí, integrovaná svítilna a dostatečně dlouhý kabel o délce 125 cm
V souladu s IEC EN 61243-3:2014: Indikuje nepřítomnost napětí i při vybitých bateriích
Všestranný: Test diod, frekvence, odpor, nízké napětí, vestavěné NCV (bezkontaktní napětí), plus funkce přidržení a ztišení
EXPERT EXVT1000-17 je robustní a odolná zkoušečka napětí díky krytí IP65, stabilnímu připojení kabelu k přístroji a odolnosti proti nárazu. Je ideální pro práci na staveništi, je dodáván s vestavěnou bezkontaktní zkoušečkou napětí a svítilnou, stejně jako s dostatečně dlouhým kabelem pro práci ve velkých rozvaděčích. Tento tester splňující normu IEC EN 61243-3:2014 indikuje absenci napětí, i když jsou baterie vybité. Pohodlná a všestranná zkoušečka EXPERT EXVT1000-17 testuje kontinuitu a diody, provádí měření frekvence, odporu a nízkého napětí a nabízí funkci přidržení a ztišení.
Tento přístroj EXPERT testuje střídavé/stejnosměrné napětí až do 1 000 V a je vybaven displejem LED a LCD pro přesné odečty, stejně jako zvukovým a vibračním upozorněním.
| Model | 0601077700 |
| Displej | LED |
| Distribuce | CZ |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Stupeň krytí | IP 65 |
| Funkce svítilny | Ano |
| Kontinuita | Ano |
| Napájení | 2× baterie 1,5 V LR03 (AAA) |
| Napětí AC | 1000 V |
| Stejnosměrné napětí | 1000 V |

| Název |
|---|
| 0601077700_navod (PDF) |
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.