DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | Bosch GCL 2-50 CG Professional 0601066H03 |
| Počet paprsků | 2 čáry / 2 body |
| Pracovní dosah | 20 m |
| Přesnost měření | ± 0,3 mm na 1 m |
| Skladovací teplota | -20 – 70 °C |
| Provozní teplota | -10 – 50 °C |
| Barva paprsku | Zelená |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,49 kg |
| Rozsah nivelace | ± 4° |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Stativový závit | 1/4" |
| Dotaz | 1 |
| Třída laseru | 2 |
| Záruka | 3 roky |
| Napájení | 4xAA |
| Doba provozu | 10 h (Li-Ion) a 4 h (4× AA) v křížovém a bodovém režimu 13 h (Li-Ion) a 6 h (4× AA) v křížovém režimu 15 h (Li-Ion) a 12 h (4× AA) v čárovém režimu 60 h (Li-Ion) a 32 h (4× AA) v bodovém režimu |
| Laserová dioda | 500–540 nm, < 10 mW / 630–650 nm, < 1 mW |
| Model | Bosch GCL 2-50 CG Professional 0601066H03 |
| Počet paprsků | 2 čáry / 2 body |
| Pracovní dosah | 20 m |
| Přesnost měření | ± 0,3 mm na 1 m |
| Skladovací teplota | -20 – 70 °C |
| Provozní teplota | -10 – 50 °C |
| Barva paprsku | Zelená |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,49 kg |
| Rozsah nivelace | ± 4° |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Stativový závit | 1/4" |
| Dotaz | 1 |
| Třída laseru | 2 |
| Záruka | 3 roky |
| Napájení | 4xAA |
| Doba provozu | 10 h (Li-Ion) a 4 h (4× AA) v křížovém a bodovém režimu 13 h (Li-Ion) a 6 h (4× AA) v křížovém režimu 15 h (Li-Ion) a 12 h (4× AA) v čárovém režimu 60 h (Li-Ion) a 32 h (4× AA) v bodovém režimu |
| Laserová dioda | 500–540 nm, < 10 mW / 630–650 nm, < 1 mW |


Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.