| Model | Bosch GAS18V-6LS |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Typ vysavače | Akumulátorový |
| Objem nádoby | 6 l |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Vysávání | suché/mokré |
| Třída prachu | L |
| Objem nádržky na vodu | 3 l |
| Hmotnost | 4 kg |
| Max. průtok vzduchu | 36 l/s |
Pouze jeden 18V akumulátor: kompaktní vysavač třídy L pro suché sání
Ergonomická rukojeť a popruh pro přenášení pro skvělou přenosnost
Příslušenství (součástí balení) lze pro maximální pohodlí uložit přímo na vysavač
Akumulátorový vysavač PRO GAS18V-6LS zaručuje ochranu proti prachu třídy L. Ergonomicky navržená rukojeť vysavače, popruh na přenášení a kompaktní, lehká konstrukce umožňují skvělé přenášení. Díky četnému příslušenství je ideální pro různé suché aplikace. Veškeré přiložené příslušenství lze uložit přímo na vysavač, takže máte správné příslušenství ihned po ruce. Vysavač je vybaven ekologickým režimem pro delší dobu chodu na jedno nabití akumulátoru, režimem Boost pro maximální sací výkon a funkcí foukání (foukací hadice je k dispozici jako příslušenství, není součástí dodávky).
Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
Poloautomatické čištění filtru se aktivuje pouhým stisknutím spínače, což zajišťuje dlouhou životnost filtru a nářadí. Vysavač je dodáván s prodlužovací hadicí o délce 0,5–2,8 m s adaptérem Click & Clean pro dosah do jakékoliv pracovní oblasti.
| Model | Bosch GAS18V-6LS |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Typ vysavače | Akumulátorový |
| Objem nádoby | 6 l |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Vysávání | suché/mokré |
| Třída prachu | L |
| Objem nádržky na vodu | 3 l |
| Hmotnost | 4 kg |
| Max. průtok vzduchu | 36 l/s |


Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.