DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 06019R2200 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Upínání nástrojů | 1,5 / 13 mm |
| Distribuce | CZ |
| Kufr | ano |
| Otáčky na prázdno | 0 – 550 / 0 – 2.200 ot/min |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Max. průměr šroubování | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 16 mm |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 84 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 100 Nm |
| Max. průměr vrtání - dřevo | 150 mm |
Až o 75 % vyšší výkon než GSR 18V-110 C Professional1
Extrémní výkon: Max. krouticí moment 150 Nm ideální pro vrtání do kovu (O 16 mm) a děrování do dřeva (O 150 mm)
BITURBO BRUSHLESS: Vysoce výkonný motor a hnací ústrojí navržené tak, aby využívaly extrémní výkon akumulátorů EXPERT
Pokročilá ochrana uživatele: Funkce KickBack Control (zapnutí/vypnutí) minimalizuje riziko zranění zastavením motoru při zaseknutí vrtáku
Elektronická detekce úhlu: Stavěcí šrouby pod nastavitelným úhlem do nosníků pro robustní konstrukci
EXSR18V-150 EXPERT je špičkový vrtací šroubovák s bezkonkurenční výkonností a kontrolou při široké škále šroubovacích a vrtacích prací. Je dokonalou volbou pro pozoruhodně rychlý postup práce díky bezuhlíkovému motoru s technologií BITURBO, mimořádně výkonným akumulátorům EXPERT a maximálnímu krouticímu momentu 150 Nm. Funkce KickBack Control minimalizuje riziko zranění při zaseknutí vrtáku – tuto funkci je možné zapnout a vypnout. Přesná elektronická detekce úhlu zajišťuje správný úhel dlouhých šroubů. Vrtací šroubovák je díky kovovému vrtacímu sklíčidlu 13 mm a kovové převodovce extrémně spolehlivý a robustní. Dodává se s pomocnou rukojetí, která se bez námahy nastavuje v každé poloze. Rychlý výběr režimu umožňuje snadné přepínání mezi vrtáním a šroubováním.
EXSR18V-150 EXPERT poskytuje optimální výsledky při vrtání a šroubování do dřeva nebo kovu, zejména v případě velkých průměrů, např. děrovky až do 150 mm. Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
| Model | 06019R2200 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Upínání nástrojů | 1,5 / 13 mm |
| Distribuce | CZ |
| Kufr | ano |
| Otáčky na prázdno | 0 – 550 / 0 – 2.200 ot/min |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Max. průměr šroubování | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 16 mm |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 84 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 100 Nm |
| Max. průměr vrtání - dřevo | 150 mm |



Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.