| Model | Bosch GLT18V-5000 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Osvětlovací prostředek | LED |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Záruka | 3 roky |
| Světelný tok | 5 000 lm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
Vynikající osvětlení pracovního prostoru s 80 LED diodami, 3 úrovněmi jasu a až 5 000 lumeny
Osvětlení z výšky až 2,2 m pro snížení rizika oslnění a méně stínů
Nastavení za méně než 15 sekund v několika jednoduchých krocích
PRO GLT18V-5000 zajišťuje vynikající osvětlení pracovního prostoru. Se třemi úrovněmi jasu lze 80 LED nastavit na výkon až 5000 lumenů. Vícesměrová světelná hlava umožňuje nastavit tři moduly tak, aby vrhaly světlo do všech směrů, zatímco ovládání jedním tlačítkem usnadňuje použití. Světlo lze rozšířit až na 2,2 m pro lehčí práci nad hlavou nebo minimalizaci stínů a snížení oslnění při světle směrem dolů. Toto osvětlení můžete nastavit pomocí několika jednoduchých kroků za méně než 15 sekund a přivést světlo do jakéhokoli tmavého kouta. Věžovou svítilnu lze kompaktně složit a při hmotnosti 6,2 kg se velmi snadno přepravuje a skladuje. Má krytí IP 54.
PRO GLT18V-5000 nasvítí střední až velké pracovní plochy. Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
Je vybavena uživatelským rozhraním s indikací jasu a úrovně nabití.
| Model | Bosch GLT18V-5000 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Osvětlovací prostředek | LED |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Záruka | 3 roky |
| Světelný tok | 5 000 lm |
| Hmotnost | 6,2 kg |


Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.