DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | EXPERT EXNH18V-90D |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Dotaz | 1 |
| Průměr hřebíků | 2,8 – 3,3 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Úhel zásobníku | 34 ° |
| Délka hřebíku | 50 – 90 mm |
| Kapacita zásobníku | 58 ks |
Akumulátorová 30° hřebíkovačka s uživatelsky doplňovatelným vzduchovým zásobníkem pro kratší prostoje
Ekvivalent pneumatického výkonu: Konzistentně zatlouká 90mm hřebíky díky 18V systému vzduchových pružin s uživatelsky doplňovatelným vzduchovým zásobníkem
Technika s plným výkonem: Vestavěný ventil Schrader umožňuje místní doplňování vzduchového zásobníku, čímž přináší plný výkon každý den a zkracuje prostoje
Hlavice s vysokou citlivostí: Agresivní pracovní kontaktní prvek pro špičkový zážitek ze šikmého přibíjení
Ochrana hlavice: Zabraňuje poškození plotových latí a jiných povrchově dokončených ploch
EXNH18V-90D EXPERT je 18V bezplynová 30° rámovací hřebíkovačka s výkonem pneumatického nářadí. Má vestavěný ventil Schrader pro snadné doplňování vzduchové nádrže, což zajišťuje konzistentní sílu zatloukání hřebíků a bezkonkurenční produktivitu. Jednoduše si sám zajistíš doplnění na 115 PSI a vyhneš se prostojům v servisním středisku. Je vybavena 18V bezplynovým vysoce výkonným vzduchovým pružinovým systémem, který zcela eliminuje drahé plynové kartuše a vystavení se škodlivým výparům. Nářadí má hlavici s vysokou citlivostí pro snadné šikmé přibíjení. Standardní zásobník pojme až 57 hřebíků, zatímco volitelný rozšířený zásobník pojme až 105 hřebíků. Standardní vybavení této hřebíkovačky zahrnuje sponu na opasek a velký hák na krokve pro 2palcové/55mm trámy a krokve a gumovou ochranu hlavice, která zabraňuje poškození opracovávané plochy na plotových latích a jiných povrchově dokončených plochách.
Perfektní nářadí pro běžné stavitele a tesaře. Je ideální volbou pro stavbu dřevěných rámů stěn, stropních rámů a podpodlahových konstrukcí. Snadno zatlouká 90mm hřebíky do masivní borovice a konstrukčních hranolů. Kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
| Model | EXPERT EXNH18V-90D |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Dotaz | 1 |
| Průměr hřebíků | 2,8 – 3,3 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Úhel zásobníku | 34 ° |
| Délka hřebíku | 50 – 90 mm |
| Kapacita zásobníku | 58 ks |


Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.