| Model | Bosch Gluey 0.603.2A2.100 |
| Napětí akumulátoru | 1,2 V |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Kapacita akumulátoru | 2,1 Ah |
| Průměr lepící tyčinky | 7 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch hobby |
Probuďte zajímavé kreativní projekty s Gluey!
| Model | Bosch Gluey 0.603.2A2.100 |
| Napětí akumulátoru | 1,2 V |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Kapacita akumulátoru | 2,1 Ah |
| Průměr lepící tyčinky | 7 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch hobby |


Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.