DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 06019R7001 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Počet kmitů | 10.000 – 20.000 kmitů/min |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Brusná deska | 167 cm2 |
| Otáčky na prázdno | 5000 – 10000 ot/min |
Optimální ovládání na větších plochách
Optimální ovládání díky nízké výšce až 118 mm a vynikajícímu vyvážení nástroje
Menší únava při nízké hodnotě vibrací až 3,5 m/s2
Efektivní řešení odvodu prachu s vysokou mírou odsávání prachu 85 % a snadnou likvidací prachu
Akumulátorové nářadí PRO GSS 18V-18 je navrženo pro optimální ovládání díky své nízké výšce až 118 mm a vynikajícímu vyvážení. Díky nízké hodnotě vibrací až 3,5 m/s2 můžeš pracovat delší dobu, aniž by ses unavil nebo ti znecitlivěla ruka. Tato bruska je vybavena účinným řešením odvodu prachu s vysokou mírou odsávání prachu 85 % a snadnou likvidací prachu.
GSS 18V-18 je určena k broušení dřevěných nebo kovových povrchů a hran, suchých stěn/omítek, broušení povrchů před lakováním a odstraňování starých nátěrů. Je kompatibilní se systémem Bosch Click&Clean.
Toto nářadí má vysoce účinný systém bezuhlíkového motoru s dobou chodu až 35 minut. Má posunutý design akumulátoru pro pohodlnou práci blízko zdi.
| Model | 06019R7001 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Počet kmitů | 10.000 – 20.000 kmitů/min |
| Kapacita akumulátoru | Bez aku |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Brusná deska | 167 cm2 |
| Otáčky na prázdno | 5000 – 10000 ot/min |

Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.