DOTAZY, NABÍDKY, LEPŠÍ CENA
Sabina Kubrová
+420 724 989 463
Po - Pá 7:00 - 15:30
| Model | 06019M6101 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Kapacita akumulátoru | 8,0 Ah |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Závit vřetena | M14 |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Hloubka řezu | 33 mm |
| Otáčky na prázdno | 11000 ot./min |
Až o 65 % vyšší výkon než GWX 18V-8 Professional1
Špičková výkonnost: S výkonem odpovídajícím síťovému nářadí 1 500 W
BITURBO BRUSHLESS: Vysoce výkonný motor navržený tak, aby využíval extrémní výkon akumulátorů EXPERT
Pokročilá ochrana uživatele: Funkce KickBack Control minimalizuje riziko zranění při zaseknutí kotouče
X-LOCK: Rychlá a pohodlná výměna příslušenství díky bezklíčovému nacvakávacímu systému X-LOCK
18V akumulátorová úhlová bruska EXWX18V-15S EXPERT poskytuje vynikající výkonnost s výkonem odpovídajícím síťovému nářadí 1 500 W. Toto nářadí je dodáváno s bezuhlíkovým motorem BITURBO navrženým tak, aby využíval extrémní výkon akumulátorů EXPERT. Nabízí rychlou a pohodlnou výměnu příslušenství díky bezklíčovému nacvakávacímu systému X-LOCK. Tato úhlová bruska přichází s výjimečnou ochranou uživatele díky funkcím inteligentní brzdy, Kickback Control, Drop Control a Restart Protection. Navíc získáš prvotřídní kontrolu nad nářadím díky ergonomickému designu a HMI pro preventivní údržbu nářadí.
Tato úhlová bruska EXPERT je nepostradatelná v případě zásobníků na ropu, větrných elektráren, věží a mostů a dokáže opracovat velké díly od výztuží větších než 20 mm až po beton. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare. Pro maximální výkon používej akumulátory EXPERT.
| Model | 06019M6101 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Kapacita akumulátoru | 8,0 Ah |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Závit vřetena | M14 |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Hloubka řezu | 33 mm |
| Otáčky na prázdno | 11000 ot./min |

Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.