| Model | 06019M6003 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Kapacita akumulátoru | 8,0 Ah |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Závit vřetena | M14 |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Hloubka řezu | 33 mm |
| Otáčky na prázdno | 11000 ot./min |
Až o 65 % vyšší výkon než GWS 18V-8 Professional1
Špičková výkonnost: S výkonem odpovídajícím síťovému nářadí 1 500 W
BITURBO BRUSHLESS: Vysoce výkonný motor navržený tak, aby využíval extrémní výkon akumulátorů EXPERT
Pokročilá ochrana uživatele: Funkce KickBack Control minimalizuje riziko zranění při zaseknutí kotouče
Prvotřídní kontrola nad nářadím: Díky ergonomickému designu a HMI pro preventivní údržbu nářadí.
18V akumulátorová úhlová bruska EXWS18V-15S EXPERT poskytuje vynikající výkonnost s výkonem odpovídajícím síťovému nářadí 1 500 W. Toto nářadí je dodáváno s bezuhlíkovým motorem BITURBO navrženým tak, aby využíval extrémní výkon akumulátorů EXPERT. Nabízí výjimečnou ochranu uživatele díky funkcím inteligentní brzdy, Kickback Control, Drop Control a Restart Protection. Navíc získáš prvotřídní kontrolu nad nářadím díky ergonomickému designu a HMI pro preventivní údržbu nářadí.
KomTato úhlová bruska EXPERT je nepostradatelná v případě zásobníků na ropu, větrných elektráren, věží a mostů a dokáže opracovat velké díly od výztuží větších než 20 mm až po beton. Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare. Pro maximální výkon používej akumulátory EXPERT.
| Model | 06019M6003 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Kapacita akumulátoru | 8,0 Ah |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Akumulátor | Zásuvný |
| Distribuce | CZ |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Závit vřetena | M14 |
| Řada produktu | Bosch Expert |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Záruka | 3 roky |
| Hloubka řezu | 33 mm |
| Otáčky na prázdno | 11000 ot./min |

Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Výdejní místa po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Balíková přeprava po celé ČR.
Osobní odběr v naší prodejně v Litvínově.