Zahrada 2024 Mobile 2024
Prodloužená záruka…
Více než týden
Koupit
Kód: zaruka3rokydremel
Značka: DREMEL
Prodloužená záruka Dremel na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů) Záruku si můžete prodloužit celkem na tři roky (s výjimkou vysokofrekvenčního… Celý popis
Cena na dotaz
Na objednávku

Prodloužená záruka Dremel na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)

Záruku si můžete prodloužit celkem na tři roky (s výjimkou vysokofrekvenčního nářadí, průmyslových akumulátorových šroubováků, pneumatického nářadí, akumulátorů a nabíječek k nářadí pro kutili a zahrádkáře).Předpokladem je, že se do čtyř týdnů od zakoupení nářadí zaregistrujete online následujícím způsobem:

  • Registraci lze provést výhradně na následujících webových stránkách: https://www.dremel.com/cz/cs/my-dremel/standard-registration.
  • Registrace je možná pouze tehdy, když budete souhlasit s uložením zadaných údajů.
  • Pro registraci v uvedené lhůtě je rozhodující faktura nebo doklad prodejce, od kterého jste si nářadí a přístroje zakoupili. Proto je třeba originál prodejního dokladu uschovat.
  • Po dokončení registrace obdržíte certifikát. Také tento certifikát je nutný pro uplatnění záruky a je třeba si ho hned vytisknout a uschovat.

Podmínky záruky

https://www.dremel.com/cz/cs/servis--podpora/z%C3%A1rukaVideo k produktu Prodloužená záruka Dremel na 3 roky (registrace zboží do 4 týdnů)


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Hodnocení obchodu na Zboží.cz